Kişisel Veriler Politikası

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1- İşbu Üyelik Sözleşmesi PHARMAFAP BİYOTEKNOLOJI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından, www.btmmoda.com web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.

2- PHARMAFAP BİYOTEKNOLOJI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.

3- www.biyocha.com web sitesi kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.

4- Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. PHARMAFAP BİYOTEKNOLOJI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. PHARMAFAP BİYOTEKNOLOJI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. www.biyocha.com, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir.Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

5- Üye, www.biyocha.com ’a verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla www.biyocha.com’un kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.

6- Üye, www.biyocha.com'a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, PHARMAFAP BİYOTEKNOLOJI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.  

7- Üye, tüm hakları HARMAFAP BİYOTEKNOLOJI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 'ye ait olan ve www.biyocha.com üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder. 
 

8- www.btmmoda.com herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. PHARMAFAP BİYOTEKNOLOJI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ’un sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı www.biyocha.com üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. www.biyocha.com kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir.

www.biyocha.com kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir. www.biyocha.com ’un satışları stokları ile sınırlıdır. www.biyocha.com stoğu bulunmayan ürünlerin teslimatını yapmayabilir, siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşterinin hesabına iade edebilir.

Ürünlerin sanal mağazada teşhir edilmesi, söz konusu ürünlerin mutlaka www.btmmoda.com veya PHARMAFAP BİYOTEKNOLOJI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. mağazalarının stoklarında bulunduğu anlamına gelmez.

Üyelerin ürettiği ve yayınlamak üzere kendi iradesiyle sisteme yüklediği bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserler izinsiz kullanılamaz.

www.biyocha.com’da satışa sunulan ürünlerin fiyat ve ürün özellik bilgilerini değiştirme yetkisi münhasıran www.biyocha.com’a aittir. Fiyat ve ürün özellik bilgilerinde hata olduğu takdirde münhasır seçme yetkisi kendisinde olmak şartıyla www.biyocha.com hatayı düzelterek ürün teslimatı yapabilir veya siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşteri hesabına iade edebilir.

www.biyocha.com, üyenin başka web sitelerine geçişini sağlayabilir. Bu takdirde üyenin geçiş yapacağı sitelerin içeriğinden www.biyocha.com sorumlu değildir

PHARMAFAP BİYOTEKNOLOJI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu sözleşmenin uygulanmasında değişiklik yapabileceği gibi, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir. www.biyocha.com üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürebilir, ilave servisler açabilir, bazı servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir veya ücretli hale dönüştürebilir.

9- Üye bu sözleşmeden doğabilecek ihtilaflarda PHARMAFAP BİYOTEKNOLOJI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'nin defter kayıtlarıyla, mikrofilm, mikrofiş ve bilgisayar kayıtlarının HMK 193. vd maddeleri anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul ve taahhüt eder.PHARMAFAP BİYOTEKNOLOJI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. kayıtlarına yönelik her türlü itiraz ile bunların usulüne uygun tutulduğu hususunda yemin teklif hakkından peşinen feragat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

10- Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise yürürlükteki Türk mevzuatı uygulanacaktır.

11- İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde T.C. İstanbul Merkez Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

12- Üye, üye kayıt formu doldurduktan ve şifre aldıktan sonra bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.

13- PHARMAFAP BİYOTEKNOLOJI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. dilediği zaman bu sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir.

 İADE POLİTİKASI 

Almis oldugunuz ürünü kullanmadan, orjinal kutusunu tahrip etmeden teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içerisinde teslim aldiginiz sekli ile iade edebilirsiniz. Almış olduğunuz ürünlerin ambalajlarının yırtılmış, kesilmiş, zarar verilmiş ve koparılmış olması durumunda iade işlemi yapılamamaktadır. İade işleminde kargo ücreti tarafınıza aittir.

 

Karşı ödemeli gönderilerde iade işleminiz yapılırken kargo bedeli tarafınızdan kesilir. İade etmek istediğiniz ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir ve iade bedeli ödeme işlemine istinaden, site üzerinden Kredi Kartı ile yapılan ödemelerde kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. İadeniz, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde yapılacaktır. Taksitli ödemelerde geri ödemeler bankalar tarafından taksitlendirilerek yapılmaktadır. Kapıda nakit ya da kredi kartı ile yapılan ödemelerde Tarafımıza ileteceğiniz Banka Hesap No ve IBAN numarasına iade işlemi yapılmaktadır.Bankanıza bağlı olarak iade bedelinin hesabınıza geçme süresi en fazla 5 iş günüdür.

 

İPTAL İŞLEMLERİ

Siparişiniz “Sipariş Hazırlandı ” ya da “Kargoya Verildi” statüsünde değilse Canlı Destek veya İletişim kısmından e-mail yollayarak Sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Siparişinizin durumunu ''Canlı destek' butonundan iletişime geçerek kontrol edebilirsiniz.

GİZLİLİK KURALLARI

PHARMAFAP BİYOTEKNOLOJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. müşterilerinin gizlilik haklarına çok büyük önem vermektedir. Aşağıdaki maddelerde sitemizde toplanan müşteri bilgilerinin neler olduğu, hangi amaçlar için toplandığı, hangi şekillerde kullanıldığı, bu bilgileri nasıl değiştirebileceğiniz, sizinle yapılan iletişim konusundaki tercihleriniz gibi konularda bilgi verilmiştir. Bu siteye erişiminiz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir.

 

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

Sitede toplanan kişisel bilgiler, Siparişlerin tamamlanması ve ilgili iletişimin sağlanması, ürünler, servisler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek (Haftalık E-Bültenler), müşterilerimizin alışveriş tercihlerini daha iyi anlamak, trend ve istatistiksel analizler yapmak, sitenin güvenliğinin güçlendirilmesi için kullanılır. PHARMAFAP BİYOTEKNOLOJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. bu kullanımları desteklemek üzere, müşterilerine daha etkili hizmet sunmak, siteyi ve diğer ilgili ürünlerini veya hizmetlerini iyileştirmek ve aynı bilgileri tekrar tekrar girme gereğini ortadan kaldırarak sitenin kullanımını daha kolay hale getirmek veya siteyi özel tercihlerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirmek için kişisel bilgileri kullanabilir.

 

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Sitede toplanan kişisel bilgiler, Siparişlerin tamamlanması ve ilgili iletişimin sağlanması, ürünler, servisler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek (Haftalık E-Bültenler), müşterilerimizin alışveriş tercihlerini daha iyi anlamak, trend ve istatistiksel analizler yapmak, sitenin güvenliğinin güçlendirilmesi için kullanılır. PHARMAFAP BİYOTEKNOLOJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. bu kullanımları desteklemek üzere, müşterilerine daha etkili hizmet sunmak, siteyi ve diğer ilgili ürünlerini veya hizmetlerini iyileştirmek ve aynı bilgileri tekrar tekrar girme gereğini ortadan kaldırarak sitenin kullanımını daha kolay hale getirmek veya siteyi özel tercihlerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirmek için kişisel bilgileri kullanabilir.

 

PHARMAFAP BİYOTEKNOLOJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya PHARMAFAP BİYOTEKNOLOJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ya da siteye tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) PHARMAFAP BİYOTEKNOLOJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak; (c) PHARMAFAP BİYOTEKNOLOJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. çalışanlarının veya aracılarının, PHARMAFAP BİYOTEKNOLOJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ürünü kullananların veya kamu güvenliği açısından acil durumlarda harekete geçmek için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir, ilgili devlet mercileri ile paylaşabilir. Bu durumların dışında, bilgileriniz herhangi bir şekilde 3. kişi ve tüzel kişilerle paylaşılmayacaktır.

 

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

PHARMAFAP BİYOTEKNOLOJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., müşterilerinin bilgilerinin güvenliğini korumayı ilke edinerek, bunu sağlamak adına en ileri teknoloji ile çalışmaktadır. Güvenliği sağlamak amacıyla güvenli ortamlarda elektronik, fiziksel ve yöntemsel önlemler alınmıştır. Sağladığınız bilgileri kontrol altındaki tesislerde bulunan ve sınırlı erişimi olan bilgisayar sunucularında depolarız. Sitemiz üzerinden alınan bilgiler SSL( secure socket layer) olarak adlandırılan ve güvenli bilgi aktarımı sağlayan teknoloji ile taşınır. Ayrıca Kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir şekilde sistemlerimizde saklamayız. Kullanılan Kredi kartları özel crypto yöntemleri ile şifrelenerek ilgili bankaya iletilir.

 

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılabilecek Değişiklikler

Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştirebiliriz. Bunu yaparken gizlilik bildiriminin üst bölümünde yer alan "son güncelleştirme tarihi" kısmını da değiştiririz. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

bebek bakım ürünleri Hukuk Bürosu